Klubi varustus

Tasub teada enne varustuse soetamist.

Vaadates jalgpallimeeskonda, jääb koheselt silma nende varustus. Võistkond, kellel on ühtne treening- ja võistlusvarustus mõjub organiseerituma ja tugevamana. Seda nii treeningul kui ka võistlusolukorras, samuti vabal ajal. Erinevad kedrad, püksid, dressid vms ei jäta võistkonnast head muljet. Soovime, et meil oleks selline võistkond, mille kohta saab öelda ainult häid sõnu. Et ennast tunda ühtse võistkonnana, peame ka välja nägema ühtse võistkonnana!

Mõistame, et varustuse tellimine on väljaminek ja alati ei ole võimalik kohe kõike soetada, seega saab seda soetada ka järk-järgult.

Varustus treeningutel ja võistlustel/võistlustel.
Kogu võistkond peab välja nägema ühtemoodi – see on elementaarne! Varustus jaguneb kaheks: treeningvarustus ja võistlusvarustus. Laps ja lapsevanem peab oskama teha vahet, millal kasutada õiget varustuseset.

Treeningvarustus hallis/välitingimustes koosneb pikkadest tumedadest pükstest, tumedast dressipluusist, tumedad kindad, tume müts ning kilejopest. Treeningdressid on mõeldud kasutamiseks igapäevastel treeningutel ning soojenduseks enne võistlusi. Kilejope on sobivaim varustusese niiske ja sademeterohke ilmaga. Saalis ja siseruumides kanda sinist treeningsärki ja lühikesi pükse. Jalga tõmmatakse mustad kedrad/jalgpallisokid.

Võistlusvarustus koosneb sinisest särgist, mustadest lühikestest pükstest ja valgetest kedradest. Välitingimustes mängides on meil lisaks eelnevale MUSTA värvi soojapesu püksid, VALGET värvi sooja pesu särk, tumedad kindad ja must torumüts. Seda varustus EI TOHI kasutada treeningutel!

Varustuse tellimise info ja hinnad leiate koos piltidega lingi E-pood alt.